background

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Anadolu Kürtaj, 2015 yılında Op. Dr. Hatice Gürsoy   tarafından kürtaj ve kadın sağlığı merkezi olarak kurulmuştur. İstanbul Ümraniye’deki kliniğimiz son model cihazlarla hastalarımızın konforunu sağlamak ve hijyen kurallarını standartların üzerinde tutmak için yenilenmiş ve hizmete açılmıştır.

Medikal Estetik, Genital Estetik ve Jinekoloji hizmetlerimizle öncelikli hedefimiz hastalarımızın memnuniyeti sağlarken onların mahremiyetini korumak ve konforunu sağlamaktır. Yılların tecrübesinden aldığımız güven ile doğru teşhis koyuyor, etkin tedavi yöntemleri uyguluyor ve hastalarımızın sağlığını her şeyin üzerinde tutuyoruz.

Güler yüzlü ve size yardım etmek için istekli olan personelimize tüm şikayetlerinizi utanmadan sıkılmadan anlatabilir ve onların yönlendirmesi ile ihtiyacınız olan, size en uygun tedavi yöntemlerine erişebilirsiniz.

İş Etiğimiz

Dürüstlük, temel ilkelerimizdendir. Hastalarımıza her açıdan dürüst davranır ve ihtiyaçlarını çıkarlarımızın önüne koyarız. Kendi klinik personelimizle de tüm iş sürecimizi dürüstlük temeli üzerine yürütürüz. Şeffaf bir iş etiğimiz vardır.

Gizlilik, temel ilkelerimizdendir. Hastalarımızın tüm bilgileri bizim kliniğimizin çatısının altında güvendedir. Doktor ve hasta arasında geçen her şey yine doktor ile hasta arasında tutulur ve müsaade olmadıkça üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Bunun yanında çalışanlarımızın da gizliliğini korumakta ve güvenliklerini sağlamaktayız. Kurumumuzun çatısının altında paylaşılan her bilgi yine kurumumuzun çatısının altında kalmaktadır.

Saygı, temel ilkelerimizdendir. Hem hastalarımıza karşı duyduğumuz saygı hem de çalışanlarımıza karşı duyduğumuz saygı ile gurur duymaktayız. Kliniğimize adım atan her birey tüm insani haklar göz önüne alınarak saygıda kusur edilmeden davranıldıklarından her zaman memnun ayrılırlar. Kurumumuz saygı temelleri üzerine kurulduğundan mutlu ve mental açıdan sağlıklı personelimizle standartların üzerinde bir sağlık hizmeti vermekteyiz.

Sorumluluklarımız

Yasal sorumluluklarımızın yanı sıra; hastalarımıza, çalışma arkadaşlarımıza, rakiplerimize, topluma ve insanlığa karşı sorumluluklarımızı yerine getirmeye özen göstermekteyiz.

Yasal Sorumluluklarımız

Kliniğimizde gerçekleştirdiğimiz her operasyon ve sunduğumuz her hizmet Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve İnsan Hakları yasalarına uygun bir şekilde verilmektedir. Yasal olmayan hiçbir hizmeti sunmamakta ve işimizi yerine getirirken kesinlikle yasalara aykırı hareket etmemekteyiz.

Hastalarımıza Karşı Sorumluluklarımız

Hastalarımızın sağlığına ve ihtiyaçlarına odaklı; onların ihtiyaç ve taleplerine en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap vermeye yönelik sorumluluklarımızı yerine getirmek için durmadan çalışmaktayız. Sunduğumuz tüm sağlık hizmetlerini zamanında, söz verildiği şekilde sunar ve hastalarımıza insan hakları, adalet ve nezaket kuralları çerçevesinde yaklaşırız.

Personelimize Karşı Sorumluluklarımız

Personelimizin özlük haklarına saygı duymakta ve onların bu haklarını kullanmalarını koşulsuz desteklemekteyiz. Birlikte çalıştığımız ve varlığına minnettar olduğumuz personelimize adil ve doğru davranmak için özel bir çaba sarf etmekte ve onların ihtiyaçlarını gözetmekteyiz. Onlara adil ve doğru davranmanın yanında gizliliklerini korumak için tüm önlemleri aldığımız gibi özel hayatlarına da saygı duymaktayız.

Rakiplerimize Karşı Sorumluluklarımız

Rakiplerimizle olan rekabetimize saygı duyar ve onlara iş etiğine uygun şekilde yaklaşırız. Haksız rekabetten kaçınır, paylaştığımız sektörün dokusuna yaraşır bir şekilde hareket ederiz.

Topluma ve İnsanlığa Karşı Sorumluluklarımız

İnsana insan olduğu için değer verir ve saygı duyarız. İçinde yaşadığımız toplumun bizlere yansıması olan insani sorumluluklarımızı yerine getirmek için özen göstermekte ve birey olarak parçası olduğumuz topluma saygı duymaktayız. Toplumun her bir bireyine eşit standartlarda ayırmaksızın hizmet etmekteyiz.