background

100% Gizlilik Garantisi

Op.Dr. Hatice Gürsoy Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Tarafından Ağrısız Acısız Kürtaj İşlemi . Güvenilir Merkez , Kesin Sonuç. 3. Kişi Ya da Kişilerle Bilgileriniz Paylaşılmaz E-Nabız ve E-Devlet Kayıt Bilgileri Doktor ve Hastası Arasındadır Detaylı Bilgi için 7/24 Canlı destek Hizmeti

Anadolu Yakası Kürtaj Merkezi

Hizmetlerimiz

İSTANBUL KÜRTAJ

Merkezimiz İstanbul’un tüm semtlerine vermiş olduğu hizmetlerde hasta memnuniyetini ve güvenini kazanmayı prensip edinmiş olup , tüm hizmetlerde de profesyonelliğin en kalitelisini hastalarımıza sunmaktadır.

Daha Fazla
KÜRTAJ FİYATLARI

Kürtaj ücretleri randevu alınan kliniğe ve gebelik süresine göre değişiklik gösterebilir. Kürtaj fiyatları hakkında detaylı bilgi için +90 534 848 90 34 nolu telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Daha Fazla
EVLİLİK DIŞI KÜRTAJ

Yasal prosedürlere uyarak kürtaj bilgi gizliliğine önem verilmektedir. Kürtaj işlemi ülkemizde hamileliğin 10. Haftasına kadar yasaldır. Ülkemizde evli ,bekar ve 18 yaş üzeri her kadın yasal olarak isteğe bağlı kürtaj işlemini yaptırabilir.

Daha Fazla
GEBELİK SONLANDIRMA

Gebeliği sonlandırma işlemi istenmeyen veya sorunlu gebeliklerin tıbbi olarak sonlandırılması için uygulanan bir işlemdir.

Daha Fazla
ANADOLU YAKASI KÜRTAJ MERKEZİ

Kürtaj işlemi için Anadolu yakasındaki merkezimize başvurabilirsiniz. Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı Jin. Op. Dr Hatice Gürsoy tarafından yapılan gebelik sonlandırma işlemlerinde ağrı ve acı hissedilmez.

Daha Fazla
VAKUMLU KÜRTAJ

Vakumlu kürtaj işlemi günümüzde sıklıkla vakum metodu ile yapılır. Plastik enjektör ve ince boru şeklinde kanül denilen aletlerden oluşan sistem sayesinde gebelik kesesi vakum ile aspire edilerek çekilir ve alınır. Vakumlu kürtaj ücretleri gebelik haftasına göre ve kürtaj işlemi yapan merkezlere göre değişmektedir.

Daha Fazla
KÜRTAJ NEDİR

İstenmeyen gebelik sonlandırma işlemine kürtaj veya küretaj denir. Hamileliğin sonlandırılması olarak ta bilinen isteğe bağlı kürtaj işlemi gebelik kesesinin ultrasonda görüldüğü andan itibaren 10 haftaya kadar yapılabilir.

Daha Fazla
GİZLİ KÜRTAJ

Hastaların merak ettiği durumlardan biri de yapılan işlemin gizli kalıp kalmayacağıdır. Kadınların kendi bedenleri üzerindeki haklarından biri de kürtaj hakkıdır.Ülkemizde varolan sosyal baskı nedeniyle hastalar kürtaj olduğunun gizli kalmasını isterler. Bu da yasalarla desteklenmiştir. Bilgileriniz gizli kalır, 3. Kişi ve kişilerle paylaşılmaz.

Daha Fazla

İstanbul Uygun Kürtaj Fiyatları

İstanbul Uygun Kürtaj Fiyatları

Daha Fazla

Ümraniye Uygun Kürtaj Fiyatları

Ümraniye Uygun Kürtaj Fiyatları

Daha Fazla

Üsküdar Uygun Kürtaj Fiyatları

Üsküdar Uygun Kürtaj Fiyatları

Daha Fazla

Sultanbeyli Kürtaj Fiyatları

Sultanbeyli Kürtaj Fiyatları

Daha Fazla

Ataşehir Kürtaj FiyatlarıTr

Ataşehir Kürtaj FiyatlarıTr

Daha Fazla

Pendik Kürtaj Fiyatları

Pendik Kürtaj Fiyatları

Daha Fazla
about

Pandemi sürecinde insanlarda oluşan güvensizlik ve hijyenik şüphelerin farkındayız, Hastalarımızı en mutlu ve sağlıklı şekilde taburcu etmeyi hedefliyoruz.

Hatice GÜRSOY, Op. Dr.

Anadolu Yakası Kürtaj Merkezine Hoşgeldiniz.

Profesyonel olarak kürtaj, kadın sağlığı ve doğum hizmeti vermekteyiz

Kliniğimiz sadece kadın sağlığı üzerine kurulmuş olup Kürtaj, Cinsel Hastalıklar, Kadın Hastalıkları ve Doğum branşında birçok ameliyata imza atarak başarılı şekilde birçok işlem gerçekleştirmektedir.

Medikal Estetik, Genital Estetik ve Jinekoloji hizmetlerimizle öncelikli hedefimiz hastalarımızın memnuniyeti sağlarken onların mahremiyetini korumak ve konforunu sağlamaktır. Yılların tecrübesinden aldığımız güven ile doğru teşhis koyuyor, etkin tedavi yöntemleri uyguluyor ve hastalarımızın sağlığını her şeyin üzerinde tutuyoruz.

Hakkımızda
  • Kürtaj
  • Kızlık Zarı Dikimi
  • Genital Estetik
background

Anadolu Yakası Kürtaj Merkezi

Sevdiklerinizi Seviyoruz.
Herzaman Yanınızdayız.

Pandemi sürecinde insanlarda oluşan güvensizlik ve hijyenik şüphelerin farkındayız, Hastalarımızı en mutlu ve sağlıklı şekilde taburcu etmeyi hedefliyoruz.

Gizlilik

Kişisel bilgileriniz tamamen bize emanet.

Sağlık ve Konfor

Konforlu bir ortamda hijyenik kürtaj.

Tecrübe ve Güven

25 yılı aşan tecrübe ile güvenilir sonuç.

Hızlı Uygulama

Kısa süren işlem ile anında günlük yaşama dönüş.

Bize Ulaşmak İstiyorsanız +90 534 848 90 34

backgrounds

Müşteri Yorumlarımızı Okuyarak Hakkımızda Bilgi Sahibi Olabilir ve Yorum Yapabilirsiniz.

Anadolu Yakası Kürtaj Merkezi

Hizmetlerimiz

ÇOCUK ALDIRMA VE FİYATLARI

Çocuk aldırma işlemi istenmeyen gebeliğin sonlandırılması için yapılan genel adıyla kürtaj işlemi olarak bilinen cerrahi operasyondur. Çocuk aldırmak manevi ve psikolojik olarak düşünüldüğünde istenmeyen gebelik durumunun bitirilmesi çok zor bir karardır. Aynı zamanda çocuk aldırma operasyonu işinin ehli uzman hekimler tarafından yapılmalıdır. Günümüz modern tıp teknolojisi ve kullanılan cerrahi aletlerin ve kullanılan anestezik ilaçlara bağlı olarak çocuk aldırma işlemi 5 ila 7 dakika sürelerde güvenle yapılabilmektedir.

Daha Fazla
Güncel Kürtaj Fiyatları

Kürtaj fiyatları, kürtaj ücretleri, gebelik sonlandırma ne kadar, bebek aldırmak kaç para, istenmeyen gebelik ve çocuk aldırmak, uygun kürtaj fiyatları en çok aranan kelimeler arasında yer almaktadır.

Daha Fazla
Kürtaj

İstenmeyen gebelik sonlandırma işlemine kürtaj veya küretaj denir. Kürtaj ne zaman yapılır ? Kürtaj süresi ne kadardır ? Tıbbın ve teknolojinin ilerlemesiyle 5 ila 10 dakika arasında süren ağrısız ve acısız bir işlem halini almıştır. Bebek aldırma olarakta bilinen bu işlem aslında tamamen rahim içinin temizlenmesi işlemidir. Devamı Oku...

Daha Fazla
Vakumlu Kürtaj

Kürtaj nasıl yapılır ? Kürtaj ; vakumlu kürtaj tekniği ile tamamen zararsız ve acısız bir işleme dönüşmüştür. Hastamız jinekolojik (hastaların çatal dediği) masaya alınır, sedasyon (narkozlu kürtaj) anestezisi veya lokal anestezi yapılarak işlem esnasında acı,ağrı olmaması sağlanır.

Daha Fazla
KÜRTAJ RİSKLİ MİDİR ?

Kürtaj yapan yerlerin yasal olması gereklidir.Kürtaj yasal ,ruhsatlı , güvenilir bir merkezde yapıldığı zaman riskleri en aza indirgenmiş olur. Tıbbi işlemlerde tek kullanımlık ve steril alet kullanıldığından enfeksiyon riski yok denecek kadar azdır. Kanama riski ise kanamayı durduran tedavinin uygulanmasıyla görülmemektedir. Hastalarımızın en çok sorduğu sorulardan biri de kürtaj sonrasında tekrar çocuk istediğim zaman hamile kalabilirmiyim. Uyguladığımız vakumlu kürtaj işlemi rahime ve yumurtalıklara hiçbir zarar vermediği için tekrar hamile kalınabilir.

Daha Fazla
DEVLET HASTANESİNDE KÜRTAJ YAPILIR MI ?

Devlet hastanelerinde isteğe bağlı kürtaj yapılmamaktadır. Mecburiyetten kaynaklı hastalıklı ceninlerde yapılan kürtajlarda bile yoğunluktan dolayı hastaya anestezi uygulanamamaktadır.

Daha Fazla
GİZLİ KÜRTAJ YAPILIR MI ?

Hastaların merak ettiği durumlardan biri de yapılan işlemin gizli kalıp kalmayacağıdır. Kadınların kendi bedenleri üzerindeki haklarından biri de kürtaj hakkıdır.Ülkemizde varolan sosyal baskı nedeniyle hastalar kürtaj olduğunun gizli kalmasını isterler.

Daha Fazla
KÜRTAJ FİYATLARI İSTANBUL 2023

Kürtaj fiyatı yani kürtaj ücretleri gebelik haftasına göre belirlenir.Kürtaj diğer bir ismi de hamilelik sonlandırma, 10 haftaya kadar isteğe bağlı yapılır . 10 hafta sonrası gebeliklerde eşler istese dahi kürtaj yapılmaz. Ülkemizde kesinlikle yasaktır. Gebelik kesesinin ultrasonda görünme zamanı olan 2-3 haftalıktan 6 haftaya kadar olan gebelikler küçük gebelik grubuna girer ve genelde kürtaj fiyatı sabit ücrette tutulur. 7 ve üzeri olan 10 haftaya kadar olan gebeliklerde ücret değişiklik gösterir. Hastanın daha önce sezeryan olması, ikiz gebelik ve kürtaj işlemini etkileyen bazı özel durumlar var ise fiyat farklılıkları olabilmektedir.

Daha Fazla